elektronarzędzia sklep

Sklep z Czesciami do elektronarzedzi

Twój koszyk jest pusty


Zakupy bez konieczności rejestracji!

Regulamin

Regulamin

Sklep internetowy, działający pod adresem www.baxo.pl i www.narzedziabaxo.pl prowadzony jest przez firmę BAXO Piotr Suszycki wpisaną przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu, REGON: 022315086 NIP: 894-249-87-19


Regulamin zakupów

 1. Wszystkie ceny podane w Sklepie internetowym baxo.pl są cenami brutto wyrażonymi w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 2. Zamówienia są przyjmowane poprzez stronę internetową sklepu www.baxo.pl : telefonicznie, e-mailem. Po złożeniu zamówienia dokonanego drogą teleinformatyczną Klient otrzymuje potwierdzenie złożenia zamówienia e-mailem. Pracownik naszej firmy sprawdza poprawność danych zawartych w zamówieniu oraz dostępność towaru i potwierdza e-mailem lub telefonicznie przyjęcie zamówienia do realizacji. 
 3. Realizacja zamówienia rozpoczyna się:
  • w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze w momencie potwierdzenia przez pracownika naszej firmy e-mailem lub telefonicznie przyjęcia zamówienia do realizacji.
  • w przypadku zamówień realizowanych na zasadzie przedpłaty - w momencie potwierdzenia przez pracownika naszej firmy e-mailem lub telefonicznie przyjęcia zamówienia do realizacji i zaksięgowania środków z podanym numerem zamówienia na koncie. Numer zostaje wysłany e-mailem po złożeniu zamówienia w sklepie.
 4. Realizacja zamówienia nastąpi wówczas, gdy towar dostępny jest na magazynie sklepu. W przypadku niedostępności części lub całości towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie realizacji zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji:
  • częściowa realizacja zamówienia
  • wydłużenie czasu oczekiwania 
  • anulowanie całości zamówienia.
 5. W przypadku towarów oznaczonych jako „promocja”  o kolejności realizacji zamówień decyduje kolejność wpłynięcia potwierdzonych zamówień na te towary w elektronicznym systemie sprzedaży. Ilość towarów w cenach promocyjnych czy w cenach z wyprzedaży jest ograniczona. 
 6. Do każdego zamówienia wystawiana jest Faktura VAT lub paragon. 
 7. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
 8. Klient może dokonać zmian w zamówieniu do momentu wystawienia faktury. Klient może anulować złożone zamówienie:
  • e-mailem pod adresem sklep@baxo.pl
  • telefonicznie 


Przy anulowaniu zamówienia e-mailem potrzebna dla celów dowodowych jest forma nadania (żądanie potwierdzenia przeczytania wiadomości przez odbiorcę oraz nadanie wysokiego priorytetu wiadomości). Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane do niego kurierem.

 1. Sklep internetowy baxo.pl zastrzega, iż asortyment oraz ceny poszczególnych produktów mogą ulec zmianie w czasie od chwili złożenia zamówienia do chwili zawarcia umowy.
 2. W wypadku zmiany asortymentu lub ceny poszczególnych produktów w czasie pomiędzy złożeniem zamówienia, a przyjęciem go do realizacji, Klient ma prawo zrezygnować z zakupu danego artykułu. Po zawarciu umowy – jest nim moment oświadczenia woli obu stron (kupującego i sprzedającego), kupujący nie może zrezygnować z realizacji zamówienia. 
 3. Sklep internetowy baxo.pl zastrzega także prawo do nie zrealizowania zamówienia, bez podania przyczyny takiej decyzji. Ceny towarów zamieszczone na stronie sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz pełnią funkcję informacyjną. 
 4. Sklep internetowy baxo.pl zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień złożonych na nieprawidłowo wypełnionym formularzu, wzbudzających wątpliwości osoby przyjmującej zamówienie lub takich, których nie uda się potwierdzić oraz zamówień składanych przez Klientów, którzy nie przestrzegają zasad niniejszego regulaminu. 
 5. Pomimo dołożenia wszelkich starań, aby publikowane w witrynie informacje były aktualne Sklep internetowy baxo.pl nie gwarantuje, że dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być jednak podstawą do roszczeń cywilno-prawnych.
 6. Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e - mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na przetwarzanie przez sklep http://www.narzedziabaxo.pl oraz Grupa Allegro Sp. z o.o., danych osobowych Klienta w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w Sklepie http://www.narzedziabaxo.pl(zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ). 
 7. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
  • za pobraniem: należność opłacana przy odbiorze
  • przelewem bankowym na konto firmy Sumax. Realizacja zamówienia następuje, gdy pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie firmy.

   W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia pracownik sklepu internetowego baxo.pl poinformuje klienta o zaistniałym fakcie. Nie ponosimy odpowiedzialności, jeśli kontakt z klientem okaże się niemożliwy.
 8. Wysyłka Towarów.

  Wszystkie paczki wysyłane do Państwa są przez nas starannie pakowane ich zawartość sprawdzana przez przynajmniej 2 osoby, a towary dodatkowo zabezpieczane przed zniszczeniem w transporcie.

  Zamawiane przez Państwa produkty wysyłamy kurierem DHL

  Opłaty:
  • Przy płatności Przelewem - 20 zł (waga do 30 kg)
  • Przy płatności Za Pobraniem - 28zł (waga do 30 kg)
  • Przy przesyłkach o wartości powyżej 1000 zł towar wysyłamy Gratis*!

   * (przesyłka jest darmowa tylko przy przedpłacie na konto, w razie wyboru opcji odbioru osobistego koszt transportu 8zł) w przypadku zamówienia większej ilości towarów lub wagi towarów przekraczającej 30kg, koszta wysyłki będą ustalane indywidualnie aby zmniejszyć koszta przesyłki poniesione przez klienta.


Wszystkie przesyłki firmą spedycyjną DHL są UBEZPIECZONE.

W przypadku przesyłek kurierskich istnieje możliwość sprawdzenia zawartości przesyłki w obecności kuriera. Należy tego dokonać, jeżeli nasza taśma firmowa jest uszkodzona. Należy zgłosić zastrzeżenia, co do przesyłki i chęć sprawdzenia zawartości kurierowi. Następnie podpisać odbiór przesyłki oraz uiścić kwotę pobrania, (jeśli takowa jest) i otworzyć przesyłkę w obecności kuriera.

Jeśli zawartość jest niezgodna z zamówieniem lub dokumentami zawartymi w przesyłce, należy spisać przy kurierze protokół szkody. Na jego podstawie możemy potem dochodzić odszkodowania od firmy kurierskiej.

Wysłanie zamówienia przez Klienta jest równoznaczne z zaakceptowaniem obowiązującego kosztu dostawy. W wypadku podania przez Klienta nieprawidłowych danych adresowych wysyłki towaru Sklep internetowy baxo.pl zastrzega sobie prawo ponownego przeliczenia opłaty za transport zgodnie z prawidłowymi danymi adresowymi i doliczenie kosztów do kwoty zamówienia.

 1. W przypadku zamówień nie zrealizowanych z winy Klienta, a w szczególności w przypadku nieuzasadnionej odmowy odbioru zamówienia, podania błędnego adresu sklep internetowy baxo.pl zastrzega sobie prawo obciążenia Klienta kosztami transportu zamówienia. 
 2. W przypadku, braku możliwości skompletowania przesyłki zgodnie ze złożonym zamówieniem z powodu braku któregoś z zamówionych produktów, przesyłka będzie wysłana bez brakujących artykułów. Każdorazowo w takim wypadku pracownicy realizujący zamówienia będą próbowali skontaktować się z Konsumentem telefonicznie lub e-mailem w celu zaproponowania zamiennika brakującego towaru. 
 3. W razie niezgodności dostarczonej przesyłki ze złożonym zamówieniem kupujący powinien odmówić przyjęcia niezamawianych produktów i niezwłocznie powiadomić o tym sprzedawcę. Przyjęcie przesyłki przez kupującego, potwierdzone jego podpisem na liście przewozowym, traktowane będzie jako potwierdzenie jej zgodności z zamówieniem. 
 4. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy. 
 5. Wszyscy Klienci udostępniający nam swoje adresy e-mail są automatycznie dodawani do naszej listy mailingowej. Sklep internetowy baxo.pl będzie używał adresów tylko do własnych celów promocyjno-informacyjnych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych. Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. 
 6. Sklep internetowy baxo.pl zastrzega sobie prawo zmiany zasad sprzedaży określonych w niniejszym Regulaminie. W sprawach nie uregulowanych powyższym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego i inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa. 
 7. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w regulaminie. Wszystkie osoby korzystające z usług naszego sklepu są zobligowani do znajomości regulaminu.
 8. Wszelką korespondencje prosimy kierować na adres:

Email: sklep@baxo.pl

Tel: 071/355 23 38

SUMAX Elektronarzędzia Suszycki Sp. j. 50-237 Wrocław, ul. Ołbińska 2

Nowości

Agregaty w rewelacyjnych cenach

Agregat Endress ESE 2000AAgregat Fogo FH3001

 


Skontaktuj się z nami

Z chęcią pomożemy Ci w dokonaniu wyboru :

Zadzwoń tel. 605-722-417
skontaktuj się przez skype
skontaktuj się przez gadu-gadu

btn-dostawa.jpg

Zapisz się do naszego newslettera

Producenci:

Bosch Enar Endress Fogo Hitachi Makita Maktec Master Metabo Protool Skil Skil Masters Steinel