Gwarancje

Sklep z Czesciami do elektronarzedzi

Twój koszyk jest pusty


Zakupy bez konieczności rejestracji!

GwarancjeBosch gwarancja

    Produkty firmy Bosch serii profesjonalnej (narzędzia w kolorystyce ciemno niebieskiej) posiadają gwarancję 12 miesięcy którą można bezpłatnie przedłużyć do 36 miesięcy. Wystarczy zarejestrować się na stronie Bosch (adres: https://www.bosch-gwarancja.pl/registration ) i uzupełnić dane z karty gwarancyjnej. Powyższe czynności należy wykonać w czasie nie dłuższym niż 4 tygodni od daty zakupu. Po poprawnej rejestracji zostanie wygenerowany certyfikat który będzie przedłużeniem podstawowej gwarancji do 36 miesięcy.
 
Szczegóły na stronie: http://www.bosch-professional.com/pl/pl/serwis/gwarancja/gwarancja.html


Makita Gwarancja  
    Firma Makita udziela różnych gwarancji w zależności od przeznaczenia urządzenia. Gwarancja różni się w zależności od wystawionego dokumentu. Urządzenia zakupione na paragon posiadają gwarancję na 24 miesięce, natomiast urządzenia zakupione na fakturę 12 miesięcy.
Google Website Optimizer


Warunki gwarancji Hitachi Tools

    Długość gwarancji elektronarzędzi HITACHI zależy od rodzaju dokumentu na jaki jest wystawiony. W przypadku zakupu na paragon wynosi 24 miesiące. Dla klientów wybierających fakturę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy.

Szczegóły na stronie: http://hitachi-narzedzia.pl/elektronarzedzia/index.php?a=7&b=7&c=2&d=2 Protool Gwarancja
    Protool gwarancji na wszystkie swoje produkty udziela w przypadku faktury na 12 miesięcy, a w przypadku paragonu na 24 miesiące. Gwarancję tą można przedłużyć do 36 miesięcy po rejestracji gwarancji przez stronę producenta. WAŻNE: Przedłużyć gwarancję należy w okresie nie dłuższym niż 30 dni od daty wystawienia dokumentu zakupu.

Szczegóły na stronie: http://www.protool.pl/artikel/artikel_weiterleiten.cfm?id=396

Zapisz się do naszego newslettera

btn-dostawa.jpg

Producenci:

Bosch Enar Endress Fogo Hitachi Makita Maktec Master Metabo Protool Skil Skil Masters Steinel